-14%


Пенні борд Profi MS-0749-1 56х14.5 см ID 3986139
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенні борд Profi MS 0749-1 56х14.5 см
Яскравий пенні борд Profi MS 0749-1. У скейта колеса виконані з поліуретану. Відмінний транспортний засіб для активних та спортивних дітей, що люблять відпочинок на свіжому повітрі та активні види розваги. дошки: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 14.5 см |
- Ціна: 456 ₴


