-16%
Самокат I-Trike SR2-050-1-OR 87-97 см оранжевий ID 4308027
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат I-Trike
Самокат I-Trike має кероване по висоті кермо. Катання на самокаті є одним з активних розваг для дитини, що підходить для використання з раннього віку. Такий вид транспорту є найбільш безпечним, тому всі шанси отримати травму зводяться до мінімуму. Стильний дизайн приверне увагу всіх оточуючих та сподобається Вашій дитині.
Характеристики:
- Тип: самокат
- Матеріал: сталь
- Матеріал коліс: ПУ
- Вік: від 3 років
- Діаметр коліс: 20 см
- Висота керма: 87-97 см
- Підніжка: 52-30х11см
- гальмо ручне
- Виробник: I-Trike
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 97 см |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ручне гальмо |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903317410125 |
| Висота кермової стійки | 97 см |
| Конструкція | Складна |
- Ціна: 1 671 ₴


