-16%
Самокат I-Trike SR2-043-1-B 73-85 см чорний ID 4270853
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат I-Trike
Самокат I-Trike — засіб пересування, що рухається шляхом відштовхування ногою від землі в положенні стоячи. Самокат використовується не тільки як персональний транспорт, але й для проведення дозвілля, заняття спортом та фізкультурою.
Характеристики:
- Тип: самокат
- Тип гальма: ручний
- Матеріал: сталь, пластик
- Матеріал коліс: гума
- Кількість коліс: 2 шт
- Розмір коліс: 12 дюймів
- Висота керма: 73-85 см
- Максимальна вага: 60 кг
- Розмір підніжки: 11х30 см
- Виробник: I-Trike
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Доросла |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ручне гальмо |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903317285068 |
| Висота кермової стійки | 85 см |
- Ціна: 1 775 ₴


