-19%
Самокат трюковий I-Trike SR2-069-1-BS 90 см сірий ID 4251354
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат трюковий I-Trike
Самокат трюковий I-Trike . Катання на самокаті є одним з активних розваг для дитини, що підходить для використання з раннього віку. Такий вид транспорту є найбільш безпечним, тому всі шанси отримати травму зводяться до мінімуму. Стильний дизайн приверне увагу всіх оточуючих та сподобається Вашій дитині.
Характеристики:
- Тип: самокат
- Матеріал: сталь, алюміній
- Матеріал коліс: ПУ
- Вік: від 3 років
- Кількість дизайнів: 2
- Підніжка
- Діаметр коліс: 110 мм
- Висота керма: 89 см
- Розмір підніжки: 49/35-11 см
- Упаковка: коробка
- Виробник: I-Trike
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903317358991 |
| Висота кермової стійки | 90 см |
- Ціна: 3 687 ₴


