-16%
Шкільний рюкзак Kite Education Harry Potter HP24-700M 38x28x16 см ID 4883960
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний Kite
Шкільний рюкзак Kite– ортопедична напівкаркасна модель, виконана з міцного поліестеру. Стильний, легкий і практичний рюкзак стане надійним напарником у навчанні і подбає про підтримку здорової постави. Напівкаркасна конструкція чудово тримає форму, поєднуючи в собі легкість і стійкість. Щільні бічні панелі оберігають вміст рюкзака від пошкоджень та допомагають дитині підтримувати порядок у рюкзаку. М'яка сторона полегшує загальну вагу на 15-20%.
Характеристики:
- Тип: шкільний рюкзак
- Матеріал: поліестер
- Ортопедична спинка Ergo Kids
- М'які подушечки, що дихають
- М'які та дихаючі S-подібні лямки
- Знімний нагрудний ремінь із пластиковою застібкою
- Розмір: 38x28x16 см
- Об'єм: 18 л
- Колір: різні кольори
- Виробник: Kite
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Вага | 720 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 28 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Harry Potter |
- Ціна: 1 698 ₴


