-17%
Дитячий беговел Profi Kids SMG1205A-2 12 дюймів червоний ID 4091108
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий біговел Profi Kids
Беговел Profi Kids — велосипед на великих надувних колесах. Біговел сприяє розвитку координації руху. Ваша дитина зможе кататися на цьому біговелі як у приміщенні, так і на вулиці.
Характеристики:
- Тип: беговел
- Матеріал рами: метал
- Матеріал коліс: гума
- Матеріал обода: метал
- Діаметр коліс: 12 дюймів
- Висота до керма: 54-59 см
- Регульоване сидіння: 34-41 см
- Довжина: 90 см
- Сидіння регулюється
- Колір: чорний, червоний, зелений, рожевий
- Виробник: Profi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Довжина | 90 см |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903317221219 |
- Ціна: 2 235 ₴


