-8%


Коробка-органайзер для зберігання білизни на 7 відділень Stenson R-89680 36х25х20 см ID 4698856
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка-органайзер для зберігання білизни Stenson
Коробка-органайзер для зберігання білизни Stenson обтягнута міцною тканиною. Застосування цих матеріалів дозволило створити компактну та легку систему зберігання. У складеному стані досить компактний і не займатиме багато місця. Зібрати його дуже легко, лише кілька рухів і у вас стильний та місткий бокс для зберігання речей. Цей ящик для зберігання речей допоможуть Вам упорядкувати гардероб, розкласти все по місцях, додавши неповторного стилю Вашій шафі.
Характеристики:
- Тип: коробка-органайзер
- Призначення: для зберігання білизни
- Матеріал: картон, ПВХ
- Кількість осередків: 7
- Форма: прямокутна
- Колір: різні кольори
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 250 мм |
| Тип | Коробка |
- Ціна: 107 ₴


