-14%


Мангал валізу на 6 шампурів Stenson КК-МУ-6 5х27х37 см ID 3827462
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий розкладний мангал валіза Stenson
Мангал чемодан Stenson незамінний на природі, пікніку, рибалці та полюванні. З таким помічником Ви вибиратиметеся на відпочинок набагато частіше і проводитимете час на природі з великим задоволенням. Швидко розкладається у робоче положення протягом 1-2 хвилин. При товщині металу 2 мм мангал добре тримає жар, не прогоряє і не веде від жару завдяки посиленій конструкції. Можна використовувати як вугілля для мангалів, і дрова.
Характеристики:
- Тип: розкладний мангал
- Матеріал: метал
- Розміри: 5х27х37 см, 5х27х50 см, 5х27х67 см
- Висота ніжок: 35 см, 45 см, 65 см
- Форма: прямокутна
- Колір: темно-коричневий
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 50 мм |
| Довжина робочої поверхні | 370 мм |
| Ширина робочої поверхні | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2200000057068 |
- Ціна: 742 ₴


