-19%


Електромобіль дитячий Bambi Mercedes-Benz M-3568EBLRS-11 сірий ID 4091521
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромобіль дитячий Bambi Mercedes M-3568EBLRS-11
Електромобіль дитячий Bambi Mercedes-Benz M-3568EBLRS-11 є потужним і красивим джипом, який може стати відмінним подарунком для дитини від одного року, щоб батьки могли керувати машиною і катати малюків є пульт управління. Дитячий електромобіль базується на м'яких колесах Eva, що сприяє комфортній їзді, машина має елегантні форми, красиві фари яскраво світяться, що робить поїздку дуже цікавою, також для розваг на борту є вбудований плеєр.
Характеристики:
- Тип: електромобіль дитячий
- Модель: Mercedes-Benz
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Матеріал коліс: Eva
- Кількість моторів: 2
- Кількість акумуляторів: 1
- Кількість швидкостей в машині: 1
- Кількість швидкостей на пульті: 3
- Розмір коліс: 25 см
- Час заряду: 8-12 год
- Ремінь безпеки: 2-х точковий
- Максимальна швидкість: 7 км/год
- Задні амортизатори
- Індикатор заряду батареї
- Тип старту: тумблер
- Тип руху: вперед, назад
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- MP3
- USB
- SD слот
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Розміри: 108х64х53 см
- Упаковка: картонна коробка
- Вага коробки: 18.7 кг
- Колір: сірий
- Виробник: Bambi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 18.7 кг |
| Висота | 38 см |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 56 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти керування | З кабіни водія, Радіокерування (пульт ДК) |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А/ч |
| Особливості | Амортизатор, Ремені безпеки, Лобове скло, Звукові ефекти, світлові ефекти, MP3-роз'єм, дверцята відчиняються |
| Передачі | 1 швидкість уперед, 1 швидкість назад |
- Ціна: 13 140 ₴


