-19%


Електромобіль дитячий Bambi Audi Q8 JJ2066EBLR-1 білий ID 4091510
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромобіль дитячий Bambi Audi Q8 JJ2066EBLR-1
Дитячий електромобіль Bambi Audi Q8 JJ2066EBLR-1 являє собою потужний і красивий джип, який може стати відмінним подарунком для дитини від одного року, щоб батьки могли керувати машиною і катати малюків є пульт управління. Дитячий електромобіль базується на м'яких EVA колесах, що сприяє комфортній їзді, машина має елегантні форми, красиві фари яскраво світяться, що робить поїздку дуже цікавою, також для розваг на борту є вбудований плеєр.
Характеристики:
- Тип: дитячий електромобіль
- Модель: Audi Q8
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал сидіння: шкіра
- Матеріал коліс: EVA
- Кількість моторів: 2
- Кількість акумуляторів: 1
- Кількість швидкостей в машині: 1
- Кількість швидкостей на пульті: 3
- Розмір коліс: 25 см
- Час заряду: 8-12 год
- Ремінь безпеки: 2-х точковий
- Максимальна швидкість: 7 км/год
- Задні амортизатори
- Індикатор заряду батареї
- Тип старту: тумблер
- Тип руху: вперед, назад
- Світлові ефекти
- Звукові ефекти
- MP3
- USB
- SD слот
- Максимальне навантаження: 30 кг
- Розміри: 114х71х54см
- Упаковка: картонна коробка
- Вага коробки: 18.7 кг
- Колір: білий
- Виробник: Bambi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Легковий автомобіль |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Діаметр задніх коліс | 210 мм |
| Діаметр передніх коліс | 210 мм |
| Довжина | 106 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903317342204 |
| Варіанти керування | Радіокерування (пульт ДК), З кабіни водія |
| Вага | 44760 кг кг |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А/ч |
| Особливості | Світлові ефекти, Лобове скло, амортизатор, MP3-роз'єм, дверцята, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Передачі | 1 швидкість уперед, 1 швидкість назад |
- Ціна: 12 076 ₴


