-19%








Басейн каркасний Bestway 56424 400х211х81 см ID 4324247
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн каркасний Bestway 56424
Басейн каркасний Bestway 56424 . Басейн виконаний у приємних різних кольорах, має натяжні бортики. Красиві та яскраві кольори привернуть увагу будь-якої дитини. Рисунок стійкий до вигоряння під сонцем.
Характеристики:
- Тип: каркасний басейн
- Матеріал: ПВХ
- Об'єм: 1250 л
- Розміри: 400х211х81 см
- Колір: блакитний
- Упаковка: картонна коробка
- Виробник: Bestway
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Висота | 81 см |
| Довжина | 400 см |
| Об`єм | 1250 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 211 см |
- Ціна: 8 550 ₴


