-19%




Батут Profi MS-0496 244 см ID 4004200
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батут Profi MS-0496
Купіть своїй дитині дитячий спортивний батут Profi MS-0496 і Ваш малюк буде чудово проводити час, займаючись активним спортом. Стрибки на батуті сприяють фізичному розвитку, зміцнюють м'язи та вестибулярний апарат, покращують кровообіг. Міцна рама виготовлена із сталі з порошковим напиленням. Полотно з міцного та еластичного поліпропілену, а не з часом. Захисна сітка довкола батута вбереже дітей від небажаних падінь. М'який мат закриває раму та пружини. Дитячий спортивний батут легко та швидко розкладається та збирається. Батут можна використовувати в приміщенні і на свіжому повітрі, підходить для прокату. >
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вага | 33 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Діаметр батута | 244 см |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
- Ціна: 7 902 ₴


