
Басейн каркасний Intex Rectangular Frame Pool 28273 450х220х84 см 7127 л ID 4056049
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Басейн Rectangular Frame Pool Intex 28273 швидко встановлюється на відповідному гладкому майданчику. Для цього знадобиться вирівняна поверхня ґрунту, бажана підсипка піску або попередня спеціальна підготовка ґрунту. Басейн виготовлений з особливого ПВХ, що має шар скловолоконної сітки та 2 шари ПВХ. Цей матеріал виготовлений за допомогою передової технології Super-Tough, що суттєво підвищує міцність. Каркас басейну, виготовлений з міцних оцинкованих труб, захищений від іржі і розрахований на досить високі навантаження. Днище забезпечене зливним зручним клапаном. До нього можливе приєднання шланга, що відводить воду у потрібне місце. Басейн не укомплектований спеціальною підстилкою під днище та кришкою тенту, які рекомендуємо придбати для більш якісного використання басейну. Дана модель басейну не оснащена фільтр-насосом. Вода в басейні зобов'язана циркулювати і перемішуватися. В іншому випадку, вода значно швидше застоїться і зіпсується. li>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 84 см |
| Довжина | 405 см |
| Об`єм | 7127 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 7 416 ₴


