-19%


Парта зі стільчиком дитяча Bambi M-4428-8 ID 4251549
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парта зі стільчиком дитяча Bambi M-4428-8
Парта зі стільчиком дитяча Bambi M-4428-8 з кріслом, регульована. Має регулювання висоти. Сидіння і спинка стільця мають вентильовані отвори. На столику можна малювати, вчити уроки, збирати конструктори, приймати їжу, а у разі появи забруднень, вони легко забираються вологою тканиною.
Характеристики:
- Тип: столик
- Матеріал: сталь, пластик
- Форма: прямокутна
- Висота парти регулюється
- Висота стільця регулюється
- Лампа
- Розмір стільниці: 38х70 см
- Габаритний розмір парти: 56х70 см
- Габаритний розмір стільчика: 36х40 см
- Розмір упаковки: 75x62x21 см
- Колір: рожевий
- Виробник: Bambi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання висоти стільця | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комплект учнівський одномісний (стіл + 1 стілець) |
| Функціональне призначення | для учнів |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 660 мм |
| Глибина столу | 500 мм |
| Довжина столу | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас парти | МДФ покритий пластиком |
| Каркас стільця | МДФ покритий пластиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903317378081 |
- Ціна: 4 344 ₴


