-17%


Надувний матрац-ліжко з вбудованим електричним насосом Intex 64136 152х203х42 см ID 4324055
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац-ліжко з вбудованим електричним насосом Intex 64136
Надувне двоспальне ліжко Intex 64136 із вбудованим електронасосом. Двоспальне надувне ліжко I ntex 64136 відмінна альтернатива стаціонарним ліжкам. Комфортна та зручна, зроблена з розробок лінійного ряду Pillow Rest. Вона виготовлена з високоякісного вінілу, покрита велюром, м'яким і приємним на дотик. Внутрішня конструкція з поліефірних волокон забезпечує стійкість та додаткову підтримку. Вбудований електронасос допоможе за лічені секунди надути або здути, не докладаючи при цьому жодних зусиль.
Характеристики:
- Тип: матрац-ліжко
- Матеріал: ПВХ
- Кількість місць: 2
- Форма: прямокутна
- Вбудований електричний насос
- Максимальне навантаження ліжка: 273 кг
- Тип харчування: мережа 220 В
- Розмір: 152х203х42 см
- Упаковка: коробка
- Колір: синій
- Виробник: Intex
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903160919011 |
- Ціна: 2 197 ₴


