-14%


Коляска для ляльки Melogo 9366T 60.5х57х33 см ID 4091305
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска для ляльки Melogo 9366T
Коляска для ляльки Melogo 9366T розрахована для дівчаток старше трьох років. Коляска для ляльок підійде для сюжетно-рольових ігор доньки-матері. На прогулянці нудно не буде, можна винаходити різні забави та грати з друзями. Всі деталі коляски для ляльок зроблені спеціально з урахуванням того, що це дитяча річ, безпека насамперед. Візок для ляльок – легка в обслуговуванні, прибиранні.
Характеристики:
- Тип: коляска для ляльки
- Вигляд: прогулянкова
- Матеріал рами: пластик
- Матеріал коляски: тканина
- Кількість коліс: 4
- Люлька
- Кількість дизайнів: 5
- Розміри : 60.5х57х33 см
- Вік: від 3-х років
- Колір: різні кольори
- Упаковка: картонна коробка
- Виробник: Melogo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melogo |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Матеріал коляски | Текстиль |
| Складна конструкція | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 605 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 1 141 ₴


