-14%










Надувний матрац з подушками Bestway 67374 203х152х22 см ID 4324154
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац з подушками Bestway 67374
Шикарний надувний матрац Bestway 67374 зробить дозвілля в басейні або на пляжі ще приємнішим. На такому матраці можна лежати посеред басейну, отримуючи сонячні ванни та насолоджуючись відпочинком.
Характеристики:
- Тип: надувний матрац
- Вигляд: з подушками
- Матеріал: ПВХ
- Матеріал покриття: велюр
- Кількість місць: 2
- Форма: прямокутна
- Розмір: 203х152х22 см
- Упаковка: коробка
- Колір: синій
- Виробник: Bestway
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
- Ціна: 1 017 ₴


