-14%


Арбалет Limo Toy M-0005-UR ID 3948493
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Арбалет Limo Toy M-0005-UR
Арбалет Limo Toy M-0005-UR – це яскраве і стильне іграшкову зброю. Виготовлений арбалет з пластику. Дитина зможе використовувати дитяче зброю для активних ігор в компанії, а також грати і сам.
Характеристики:
- Тип: арбалет
- Тип боєприпасів: стріли на присосках
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Підлога: для хлопчиків
- Приціл
- Лазер
- Розмір упаковки: 71.5х27.5х12 см
- Колір: різні кольори
- Упаковка: картонна коробка
- Виробник: Toy Limo
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 715 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903115854015 |
- Ціна: 1 010 ₴


