-14%


Арбалет Limo Toy M-0004-UR ID 3947909
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомат ББ B-646A
Автомат ББ B-646A – це яскраве і стильне іграшкову зброю. Виготовлений автомат з пластику, а він стріляє кулями. Дитина зможе використовувати дитяче зброю для активних ігор в компанії, а також грати і сам, тренуючись у стрільбі по мішені.
Характеристики:
- Тип: автомат
- Матеріал: пластик
- Вік: від 6 років
- Підлога: для хлопчиків
- Розмір: 94 см
- Лазер
- Тип живлення: батарейки
- Упаковка: пакет
- Тип боєприпасів: кульки
- Розмір в упаковці: 20,5х55х8 см
- Колір: чорний
- Виробник: ВВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лазерний приціл |
| Стан | Новий |
| Тип | Арбалет |
| Тип боєприпасів | Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 710 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903115853018 |
- Ціна: 985 ₴


