-14%


Надувний матрац Intex 64759 152х203х25 см ID 4506070
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
style="text-align: center;">Надувний матрац Intex 64759
Шикарний надувний матрац Intex 64759 зробить дозвілля в басейні або на пляжі ще приємнішим. На такому матраці можна лежати посеред басейну, отримуючи сонячні ванни та насолоджуючись відпочинком.
Характеристики:
- Тип: надувний матрац
- Матеріал: вініл
- Форма: прямокутна
- Максимальне навантаження: 272 кг
- Ремонтний комплект
- Розмір: 152х203х25 см
- Упаковка: коробка
- Колір: синій
- Виробник: Intex
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Ремонтний комплект | Так |
- Ціна: 771 ₴


