-14%










Надувний матрац Bestway Pavillo 67223 22х76х185 см ID 4203160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний матрац Bestway Pavillo 67223
Шикарний надувний матрац Bestway Pavillo 67223 зробить проведення часу в басейні або на пляжі ще приємніше. На такому матраці можна лежати посеред басейну, отримуючи сонячні ванни і насолоджуючись відпочинком.
Характеристики:
- Тип: надувний матрац
- Матеріал: вініл
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Кількість місць: 1
- Фіксація конструкції: чашкова, вертикально-колоновидна
- Щільність матеріалу: 0.25 мм
- Форма: прямокутна
- Розміри: 22х76х185 см
- Колір: синій
- Виробник: Bestway
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 1850 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903137146013 |
- Ціна: 740 ₴



