-14%


Іграшковий будиночок у наборі ББ F-611 24х20х16 см ID 3949244
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий будиночок у наборі ББ F-611
Зверніть увагу на цей барвистий будиночок ББ F-611 . Разом з таким будиночком гри малюки наповнюватися позитивом і стануть способом реалізації фантазій. Грати з будиночком буде весело як і одній крихітці, і з подружками. Іграшковий будиночок ББ F-611 – це іграшка, яку мріє кожна дівчинка. Будиночки допомагають не просто розважатись, а й розвиватися.
Характеристики:
- Тип: будиночок
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Розміри: 24х20х16 см
- Упаковка: картонна коробка
- Колір: різні кольори
- Виробник: ББ
Комплектація:
- Меблі
- Фігурки
- Собачка
- Будиночок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903168541016 |
- Ціна: 646 ₴


