-14%


Скейт Profi MS-0355-5 20х79 см ID 3970437
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скейт Profi MS-0355-5
Скейт Profi MS-0355-5 підійде для активних дітей, які вибирають рухливі ігри на відкритому повітрі. За такого часу вони не тільки весело і з задоволенням кататимуться на дошці, але при цьому зможуть підвищити свій фізичний потенціал, зміцнюючи м'язовий і вестибулярний апарат, покращуючи координацію рухів, спритність і швидкість прийняття рішень. Дерев'яна дека має загини з двох сторін, що дозволяє маленькому гонщику виконувати на ній всілякі трюки та віражі. Великий наждачний папір, що покриває лицьову частину дошки, створює відмінне зчеплення з підошвою і запобігає зісковзування ніг. : алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вікова група | Без обмежень |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 554 ₴


