-14%








Басейн надувний Intex 51115 102 л ID 4308086
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн надувний Intex 51115
Басейн надувний Intex 51115 . Басейн виконаний у приємних кольорах, має надувні бортики. Красиві та яскраві кольори привернуть увагу будь-якої дитини. Стійкий до вигоряння під сонцем.
Характеристики:
- Тип: надувний басейн
- Матеріал: вініл
- Вік: від 2 років
- Кількість дизайнів: 2
- Форма: прямокутна
- Об'єм: 102 л
- Розміри: 25х104х165 см
- Колір: різні кольори
- Упаковка: картонна коробка
- Виробник: Intex
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 165 см |
| Об`єм | 102 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 104 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6903137091016 |
- Ціна: 547 ₴


