-14%




Сумка на колесах Stenson MH-1897 95 см ID 3822533
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Червона сумка на колесах Stenson MH-1897 95 см
Сумка Stenson MH-1897 відмінно підійде для перевезення продуктів під час походів по магазинах, поїздок на дачу або навіть виїздів на далекі відстані. Під час використання сумки Stenson MH-1897 практично не йде навантаження на спину, що дозволяє використовувати її навіть пенсіонерам або людям з невеликою фізичною підготовкою. Зручні коліщата сумки Stenson MH-1897 надають їй маневреності і дозволяють з легкістю рухатися асфальтовими покриттями, сходами, пандусами, бордюрами і так далі.
Характеристики:
- Тип: сумка на колесах
- Матеріал рами: метал
- Матеріал сумки: текстиль
- Матеріал коліс: пластик
- Висота: 95 см
- Упаковка: пакет
- Колір: різні кольори
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Замок | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 95 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 6907279100018 |
- Ціна: 498 ₴


