-14%


Сумка на колесах Stenson MH-1900 96 см ID 3822530
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорна сумка на колесах Stensons MH-1900 96 см
Сумка Stensons MH-1900 відмінно підійде для перевезення продуктів харчування під час походів магазинами, поїздок на дачу або навіть виїздів на далекі відстані. Під час використання сумки Stensons MH-1900 практично не йде навантаження на спину, що дозволяє використовувати її навіть пенсіонерам або людям з невеликою фізичною підготовкою. Зручні коліщата сумки Stensons MH-1900 надають їй маневреності і дозволяють з легкістю рухатися асфальтовими покриттями, сходами, пандусами, бордюрами і так далі.
Характеристики:
- Тип: сумка на колесах
- Матеріал рами: метал
- Матеріал сумки: текстиль
- Висота: 96 см
- Упаковка: пакет < li>Колір: різні кольори
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Замок | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 96 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2200000115966 |
- Ціна: 475 ₴


