-14%


Скейт Profi MS-0321-1 78.5х20 см ID 4004562
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скейт Profi MS-0321-1
Скейт Profi MS-0321-1. У скейта колеса виконані з поліуретану. Відмінний транспортний засіб для активних та спортивних дітей, які люблять відпочинок на свіжому повітрі та активні види розваги. : пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Вікова група | Без обмежень |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Тип | Скейтборд |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78.5 см |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 365 ₴


