-14%






Рюкзак дитячий Копиця Кролик 00205-10 29х20х11 см ID 4090876
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий Копиця Кролик 00205-10
Гарний і місткий дитячий рюкзак Копиця Кролик 00205-10 на 1 основне відділення. Виготовлений з міцного метеріалу. Рюкзак зручний і легкий. З рюкзаком Копиця Кролик 00205-10 можна ходити кожен день, носити в садок маленькі іграшки або перекус. Стильний аксесуар обов'язково сподобатися дівчинці або хлопчикові.
Характеристики:
- Тип: рюкзак дитячий
- Тип застібки: блискавка
- Матеріал: плюш
- Розмір: 29х20х11 см
- Кількість відділень: 1
- Кількість дизайнів: 3
- Колір: різні кольори
- Виробник: Копиця
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 11 см |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2926000005723 |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 358 ₴


