-14%








Рюкзак дитячий Копиця Діно 00200-33 22x22x15 см ID 4090868
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий Копиця 00200-33
Красивий та місткий дитячий рюкзак Копиця 00200-33 на 1 основне відділення. Виготовлений із міцного метеріалу. Рюкзак зручний та легкий. З рюкзаком можна ходити щодня, носити в садок чи школу маленькі іграшки чи перекушування. Стильний аксесуар обов'язково сподобається дівчинці чи хлопчику.
Характеристики:
- Тип: дитячий рюкзак
- Тип застібки: блискавка
- Матеріал: плюш
- Розміри: 22x22x15 см
- Кількість відділень: 1
- Кількість дизайнів: 1
- Колір: синій
- Виробник: Копиця
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 15 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Синій |
| Ширина | 22 см |
- Ціна: 318 ₴


