-14%


Кошик для зберігання Stenson 30476-XXL 27х27х30 см ID 3986096
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для зберігання Stenson 30476-XXL
Кошик для зберігання Stenson 30474-XXL виконана з якісного, міцного пластику. Хороша і незамінна річ для господарства. Кошик Stenson красива, зручна, якісна.
Характеристики:
- Тип: кошик
- Матеріал: пластик
- Матеріал кришки: пластик
- Розмір: 27х27х30 см
- Форма: прямокутна
- Колір: різні кольори
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Пластик |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2200000251275 |
- Ціна: 181 ₴


