-14%


Форма для випікання хліба Stenson MH-4451 23х13х7.2 см ID 4507836
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для випікання хліба Stenson MH-4451
Форма для випікання хліба Stenson MH-4451 виготовлена з високоякісної вуглецевої сталі з антипригарним покриттям. Поверхня має захисні властивості, гігієнічна, її легко чистити. Форма роз'ємна для випічки здатна служити довгі роки, успішно протистоїть дрібним подряпинам, стійка до корозії. Не входить у хімічні реакції і змінює смак продуктів.
Характеристики:
- Тип: форма
- Призначення: для випічки хліба
- Матеріал: вуглецева сталь
- Форма: прямокутна
- Розміри: 23х13х7.2 см
- Колір: золотистий
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота стінок | 72 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Призначення форми | Для хліба |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 173 ₴


