-14%


Ящик-органайзер для зберігання речей Stenson R-17465 6 відділень ID 3914609
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик-органайзер для зберігання речей R-17465 6 відділень
Органайзер R17465 заощаджує простір, дозволяє зручно розсортувати речі, захищає одяг від пилу, дозволяє швидко знайти потрібну річ, і легко підтримувати порядок. Вам більше не потрібно переривати стопи білизни і витрачати час на їх складання, досить просто протягнути руку і дістати з комірки бажану річ. Він також стане вдалим доповненням у подорожі та у вас завжди будуть під рукою акуратно складені улюблені особисті речі. Цей ящик-органайзер для зберігання речей допоможе вам упорядкувати гардероб, розкласти все по місцях, надавши неповторного стилю вашій шафі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Кришка | Є |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2200000105387 |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Нове |
| Тип | Коробка |
| Ширина | 340 мм |
- Ціна: 145 ₴


