-14%


Швабра натирач Stenson Green MH-2736 12х42х122 см ID 3827254
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зелена швабра полотер Green Stenson MH-2736
Швабра для підлоги Stenson MH-2736 з телескопічною ручкою та поворотним механізмом є необхідним елементом для вологого прибирання в будинку та інших приміщеннях. Спеціальна насадка з мікрофібри, що надійно утримує пил і бруд, таким чином дозволяє прибрати всі забруднення з одного разу.
Характеристики:
- Тип: швабра полотер
- Матеріал ручки: метал, пластик
- Матеріал насадки: мікрофібра
- Розміри: 122х42х12 см
- Упаковка: пакет
- Колір: зелений
- Виробник: Stenson
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Комплектація відром | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | метал |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Тип | Швабра з платформою |
| Тип ручки | телескопічна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 12 см |
| Довжина ручки | 122 см |
| Ширина насадки | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2200000180612 |
- Ціна: 143 ₴


