-14%




Підставка для фраже Stenson R-85468 19х16х14 см ID 4194828
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для фраже Stenson R-85468
Невелика пластикова підставка Stenson R-85468 для столових приладів, має кілька отворів на дні для стікання води.
Характеристики:
- Тип: підставка для столових приладів
- Матеріал: пластик
- Розміри: 19х16х14 см
- Кількість секцій: 4
- Колір: різні кольори
- Виробник: Stenson
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Основне призначення | Для столових приладів |
| Тип | Підставка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2200000167262 |
- Ціна: 131 ₴


