-14%










Хлібниця Maestro MR-1678-BEIGE 37х21.5х39.5 Див бежева ID 5241186
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібниця Maestro MR-1678-BEIGE 37х21.5х39.5 Див бежева
Хлібниця Maestro MR-1678-BEIGE- - це незамінна естетично приваблива складова будь-якого кухонного інтер'єру. Вона легко миється, практична та довговічна. Хлібниця виготовлена з дерева та пластику. Ця хлібниця порадує вас своїм оригінальним дизайном, а також надійністю, міцністю та практичністю.
Характеристики:
- Тип: хлібниця
- Матеріал основи: дерево
- Матеріал кришки: пластик
- Розміри: 37х21.5х39.5 см
- Ергономічний дизайн
- Екологічно чисті матеріали
- Колір: бежевий
- Виробник: Maestro
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Висота | 27.5 см |
| Діаметр | 37.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 21 см |
- Ціна: 762 ₴



