-26%








Ваги підлогові Ardesto SСB-965-LEAVES 30х30 см зелені ID 3958581
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Точність вимірювання | 50 г |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикація перевантаження | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Функція автовключення | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 682670909182 |
- Ціна: 399 ₴


