-14%








Плойка Vilgrand VHС-3041LС-Gold 40 Вт золотиста ID 4253402
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка Vilgrand VHC-3041LC
Плойка для завивки волосся від Vilgrand VHC-3041LC допоможе вам створити природні і пишні локони і кучері одним простим і швидким рухом руки. Такий матеріал відрізняється високою стійкістю до пошкоджень і довговічністю. До того ж кераміка моментально досягає потрібної температури, рівномірно розподіляється по всій площі пластин.
Характеристики:
- Тип: плойка
- Призначення: для завивки
- Тип живлення: від мережі
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Потужність: 40 Вт
- Форма плойки: конусна
- Діаметр щипців: 13-25 мм
- Температура нагріву: 100-200 °С
- Автовідключення
- LED дисплей
- Поворотний шнур
- Виробник: Vilgrand
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 100 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 504 ₴


