-16%


Ваги торгові Vilgrand VES-4V-100 ID 3696826
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронні торгові ваги на 100 кг ViLgrand VES-4V-100 призначені для зважування товарів, продуктів, предметів у домашніх умовах, магазинах чи ринках. Ваги мають металеву платформу для зважування та екрани з двох сторін для зручності використання. При використанні в торгівлі і покупець і продавець зможуть бачити вагу та вартість на табло терезів.
Характеристика:
- Тип терезів: електронні
- Максимальна вага: 100 кг
- Мінемальна вага: 1 кг
- Точність вимірювання: 50 гр
- Розмір платформи: 300х400 мм
- Матеріал платформи: сталь< /li>
- Колір: сталевий
- Виробник: Vilgrand
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ViLgrand |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 400 мм |
| Матеріал платформи ваг | Сталь |
| Ширина платформи | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 100 кг |
| Тип харчування | Від мережі |
| Тип управління | Кнопкове |
| Функція автовключення | Торгові |
- Ціна: 1 547 ₴


