-20%






Люстра світлодіодна підвісна LED світильник для квартири на стелю лед 28207 Латунь 45-200х10х10 см. ID 5123009
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Латунь |
- Ціна: 1 815 ₴


